Аржентина успя!!! Меси и компания оцеляха след убийствена драма срещу Нигерия (видео+галерия)

Световният вицешампион Аржентина продължава участието си на Мондиал 2018. В крайно напечен мач "гаучосите" надвиха с 2:1 Нигерия и се класираха за фазата на директните елиминации. Там Лионел Меси и компания ще срещнат Франция в обещаващ осминафинал. Капитанът на "албиселесте" откри резултата с красив гол в 15-ата минута, но в 51-ата Виктор Моузес изравни от дузпа. В 86-ата минута бекът Маркос Рохо направи 2:1 за Аржентина и спаси своя тим, превръщайки се в герой на вечерта!

"Суперорлите" напускат борбата с три точки в своя актив и достойно представяне.

d

Попадението зарадва толкова Дон Диего в ложата, че той започна да размахва средни пръсти. Меси пък яхна голмайстора и заедно със съотборниците си вече мисли за следващия противник - Франция. На 30 юни (събота) "петлите" и "албиселесте" повдигат завесата на осминафиналите.

ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 ГАЛЕРИЯ ОТ НИГЕРИЯ - АРЖЕНТИНАФЕНОВЕТЕ НА АРЖЕНТИНА ФЕНОВЕТЕ НА НИГЕРИЯ