Санчес на линия за гостуването на Норич, въпреки мускулните проблеми

Алексис Санчес ще играе срещу Норич, въпреки че се е оплакал от болки в бедрото след срещата с Динамо Загреб, каза мениджърът на Арсенал Арсен Венгер. Според французина Санчес се нуждае от почивка, но сега не е времето за това. "По-късно пак ще обмислим положението при Алексис, но ми се струва, че сега не е правилното време за почивки", каза Венгер, чийто тим отстъпи в последния си шампионат мач като гост на Уест Бромич Албиън с 1:2.

Добрата новина за Венгер е, че всички останали, взели участие в двубоя с Динамо Загреб във вторник, са здрави и са на разположение за визитата на "Кероу Роуд". "Всички са здрави, а мисля, че и Алекс Окслейд-Чембърлейн ще бъде готов. Това ще стане ясно по-късно днес, но очаквам той да бъде в групата за мача в неделя", добави френският специалист. В подреждането във Висшата лига Арсенал се намира на четвърто място с 26 точки, две по-малко от водача Лестър.