Вход / Регистрирай се

Кметът на Враца: Много смятаха, че Ботев ще полегне...е не познахте

Кметът на Враца и член на Изпълнителния комитет на Българския футболен съюз Калин Каменов излезе с публикация във Фейсбук след равенството на местния Ботев срещу ЦСКА (1:1) в мач от деветия кръг на Първа лига. Той благодари на привържениците, че са създали великолепна атмосфера на стадион "Христо Ботев" и се обърна към хората, които са си мислили, че "зелените" ще полегнат" на столичани.

Ето какво написа Каменов:
"Много хора смятаха, че Ботев ще полегне! Е, не познахте скъпи "разбирачи". Благодаря на всички врачани, които днес създадоха истински празник на трибуните на стадиона!".

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички