Минорно настроение сред феновете в Хамбург след загубата на Германия

Фен зоната в Хамбург за мачовете от Евро 2024 беше пълна почти до краен предел за 1/4-финалния сблъсък на домакините от Германия срещу Испания

Очаквано, почти всички присъстващи бяха германски фенове, които обаче си тръгнаха с видимо унили след болезненото поражение на Бундестима с 1:2 след гол в 119-ата минута на Микел Мерино. В последните секунди голяма част от привържениците се оживиха след червения картон на Даниел Карвахал, но въпреки това си тръгнаха разочаровани след отпадането на техния отбор след турнира.

Испания покоси Германия точно преди дузпите, но всички ще говорят за съдията

Минути след края на двубоя между Германия и Испания започна другият четвъртфинал от потока, който противопоставя Франция и Португалия. По-голямата част от зрителите във фен зоната обаче я напуснаха и решиха до не наблюдават въпросния двубой, който е именно на "Фолкспаркщадион" в Хамбург.