Димо Кръстев отново не дебютира за ФералпиСало

Българският защитник Димо Кръстев продължава да чака дебюта си за ФералпиСало. Днес неговият отбор допусна загуба с 0:1 при гостуването си на Бари от 25-ия кръг на Серия "Б", а родният футболист остана сред резервите и не се появи в игра.

Единственото попадение в двубоя на "Сан Никола" отбеляза Джузепе Сибили от дузпа в 78-ата минута. По този начин Бари се изкачи на 8-о място в класирането с 33 точки, колкото има и Модена. ФералпиСало се намира на предпоследната 19-а позиция с 21 точки - една повече от Леко

Без Петко Христов в състава си, Специя победи с 4:2 гостуващия Читадела и се придвижи на 17-о място в таблицата. "Орлетата" са в подем през последните седмици и нямат загуба в 4 поредни мача. Читадела поведе още във 2-ата минута, но в края на полувремето ситуацията на терена претърпя тотален обрат. Специя вкара два гола, а Симоне Бранка и Матео Анджели от гостите получиха червени картони. След почивката Лукас Мюл направи резултата 3:1 в 50-ата минута и на практика интригата изчезна.

Убедителен лидер във второто ниво на италианския футбол е Парма. Днес "дуковете" спечелиха с 3:2 у дома срещу Пиза с победен гол на Енрико Дел Прато в последните секунди и отново дръпнаха с 8 точки пред Кремонезе на Валентин Антов. Палермо разгроми с 3:0 Комо и измести гостите от третото място.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!