Вход / Регистрирай се

Индзаги: Не сме свикнали да губим преднина

Индзаги: Не сме свикнали да губим преднина

Старши треньорът на Интер - Симоне Индзаги, коментира отпадането на неговия тим от надпреварата за Купата на Италия. “Нерадзурите” претърпяха поражение от тима на Болоня с 1:2, като допуснаха головете в добавеното време в 112-ата и 116-ата минути.

“Разочароващо е, защото спечелихме Купата две поредни години и особено защото заслужавахме да спечелим днес след това представяне. Знаем, че това е футбол. Единственият ни проблем бяха последните 15 минути. Не сме свикнали да губим преднина и беше особено разочароващо след като играхме толкова добре повече от 90 минути. Футболистите искаха да стигнат до четвъртфиналите, както и феновете”, цитиран от Football Italia.

Шок за Интер! Болоня изхвърли "нерадзурите" от Купата на Италия
Шок за Интер! Болоня изхвърли "нерадзурите" от Купата на Италия
Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички