Балкан тресна Оборище

Балкан (Ботевград) надигра у дома Оборище (Панагюрище) с 3:1. Срещата е от осмия кръг на Югозападната Трета лига. Заслужен успех за домакините с оглед събитията на терена, които протичаха предимно в половината на гостите. Топката обаче спря първо в мрежата на Балкан. Там я насочи Лионел Матадос в 18-ата минута.

След още толкова време Йордан Дамянов изравни с глава. В 58-ата минута Павел Петков пропусна дузпа. От бялата точка обаче беше точен съотборника му Емил Колев в 80-ата минута. Петков се реабилитира за пропусна с попадение в последните секунди за окончателното 3:1. Съиграчите му Калоян Бонев и Николай Миков пък не се възползваха от шансовете си да вкарат.