Дублиращият отбор на Левски с трета поредна победа на Югозапад

Дублиращият отбор на Левски записа трета поредна победа, след като се наложи с 3:1 като гост на Оборище (Панагюрище) в мач от 7-ия кръг на Югозападна Трета лига. Калоян Петков откри резултата в 5-ата минута след подаване на Виктор Любенов.

120 секунди по-късно Кристиан Красимиров удвои след асистенция на Александър Божилов, а третият гол за "сините" бе дело на Виктор Добрев в 65-та минута след подаване на Калоян Петков.

Резултати и класиране след седмия кръг на Югозападната Трета лига

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на дванадесето място в класирането с 9 точки.

Съставът на Левски II: 12. Иван Андонов (к), 2. Дейвид Михалев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Калоян Борунов, 6. Никола Бандев (67 – 16. Мартин Пасалидис), 7. Кристиан Красимиров (85 – 15. Адриан Видинов), 8. Александър Божилов, 9. Калоян Петков (85 – 19. Алекс Александров), 10. Кристиян Йовов (60 – 14. Виктор Добрев), 11. Борислав Рупанов.