Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Мирослав Живков: Поздравления за двата отбора

Шампионите от Хебър се справиха като гост с Берое 2016 при гостуването си в Стара  Загора, след като се наложиха над домакините с 3:1 (25:19,  26:24, 21:25, 26:24) в двубой, от 21-ия предпоследен кръг на efbet Супер Волей, игран пред пълни трибуни от 700 зрители в зала “Иван Вазов”.

Така възпитаниците на Камило Плачи записаха 15-а победа, като с 47 точки остават на 3-о място във временното класиране.

Беройци записаха 8-а загуба, като с 13 успеха и 39 точки запазват 6-о място.

Шампионът Хебър се затрудни, но преодоля Берое пред 700 зрители в Стара Загора

“Поздравления за двата отбора, че направиха една интересна волейболна среща. Имаше добри моменти от спортно-техническо естество, и като емоция. Започнахме нервно в мача, изпуснахме първия гейм като отигравания, като организация. Играхме добре на блок, на посрещане, до някаква степен се справихме в атака и бяхме много близко до отбора на Хебър. Въпреки че са без голяма част от основните си състезатели, те имат голяма класа. Поздравявам моя отбор и съжалявам, че изпуснахме да играем тайбрек. Със сигурност, това, което не направихме днес, трябва да се опитаме да го направим срещу Левски в плейофа. Имат млади таланти, имат изпълнители, имат опит. Много балансиран състав, играе се трудно срещу тях и трябва да се подготвим добре, за да дадем най-доброто. И ние имаме проблеми с контузени хора, искам обаче да не даваме голяма важност на това”, заяви Мирослав Живков, ст. треньор на ВК Берое 2016.