Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 3:0

Торино надви Лече с два бързи гола

Отборът на Торино спечели гостуването си на Лече с 2:0 в ранния неделен двубой от 26-ия кръг на Серия "А". За “джалоросите” това е трета поредна загуба както в първенството, така и от този съперник. Днес те играха със специален бял екип, посветен на предстоящия 115-и рожден ден на клуба, но той не им донесе късмет.

Успехът на “биковете” дойде след два гола в рамките на четири минути. В 20-ата те изпълниха фал по заучен начин и последва. центриране на Алексей Миранчук, което беше засечено от Вилфрид Синго, който откри резултата. В 23-тата Неманя Радонич нахлу в наказателното поле покрай аутлинията и пусна топката към Антонио Санабрия, който я добута във врататата. В 31-вата минута нарушение на гостите предизвика голяма разправия между играчите и треньорите на двата тима, като дори беше изгонен по един човек от двата щаба. Второто полувреме премина изцяло под контрола на домакините, които обаче не бяха убедителни в ударите си и така не съумяха да избегнат поражението.

Така Торино се изстреля на седмата позиция в класирането с актив от 37 точки, а с 10 по-малко Лече се намира на 15-ото място.

Снимки: Gettyimages