Божидар Краев с асистенция за победа на Уелингтън

Българският нападател Божидар Краев се отличи с асистенция за своя отбор Уелингтън при победата с 2:1 като домакин на Нюкасъл Джетс в мач от 19-ия кръг на футболното първенство на Австралия.

Краев бе на терена през цялата среща, а в 40-ата минута подаде към Калъм Елиът за първото попадение в мача. Оскар Завада от дузпа в продължението на първата част покачи на 2:0.

В 51-ата минута Саито върна един гол за гостите, но до нова промяна не се стигна.

Отборът на Уелингтън заема пето място във временното класиране с 28 точки в актива, а лидер в австралийския шампионат е тимът на Мелбърн Сити с 37 точки.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"