Чикаго преодоля пасив от три гола, за да победи Далас

Патрик Кейн и Макс Доми отбелязаха по две попадения, а Чикаго преодоля пасив от три гола, за да победи Далас с 4:3 в среща от редовния сезон на Националната хокейна лига (НХЛ) на САЩ и Канада.

Далас загуби четвърти пореден двубой и има само два успеха в последните си 10 срещи.

Блекхоукс записа четвърта поредна победа, като преодоля пасив от 0:3 във втория период. Първите два гола паднаха, след като Кейн и Доми си асистираха един на друг. И двамата завършиха с по три точки, а Сет Джоунс направи две асистенции срещу родния си отбор.

Тайлър Сегин и капитанът Джейми Бен вкараха в рамките на 1:19 минута в първия период за Старс, преди Джейсън Робъртсън да се разпише при числено превъзходство с 35-ия си гол.

Джейкъб Пелетие и Уокър Дюър вкараха голове в рамките на 25 секунди в третия период за победата на Калгари срещу Аризона с 6:3.

Милан Лучич, Елиас Линдхолм, Тайлър Тофоли и Микаел Беклунд също вкараха за Флеймс.

Ник Шмалц, Клейтън Келър и Матиас Макели бяха точни за Аризона.

Саймън Холмстрьом отбеляза победния гол в третия период, а Иля Сорокин направи 24 спасявания при успеха на Ню Йорк Айлъндърс над Уинипег с 2:1.

Себастиан Ахо също вкара за "островитяните", а Николай Елерс се разписа за Уинипег.