Николай Учиков: Радвам се, че побеждаваме и е хубаво, че стартираме втория полусезон с победа

Волейболният Дея спорт (Бургас) надигра като гост Берое 2016 (Стара Загора) с 3:1 гейма в последния мач от 12-ия кръг на Efbet Супер Волей. Така бургазлии се изкачиха на 6-о място във временното класиране със 7 победи, 5 загуби и 23 точки. Опитният диагонал на Дея спорт Николай Учиков стана най-полезен като завърши с 14 точки за победата и бе обявен за MVP на срещата.

Дея спорт би Берое и в Efbet Супер Волей

"Беше труден мач, особено в началото. Не започнахме по най-добрия начин за нас, но се радвам, че успяхме да уцелим верния ритъм. Има промяна при нас. Не знам дали е само заради идването на новия треньор. Радвам се, че побеждаваме и е хубаво, че стартираме втория полусезон с победа. Със сигурност Спас Байрев “носи”, прави много точки, така че е липсвал в редиците на противника. Но не сме очаквали, че ще е лесен мач, че просто ще дойдем и ще победим. Радвам се, че показахме характер въпреки временните колебания. За жалост, в началото на сезона ми липсваше част от подготовката, радвам се, че лека полека набирам скорост. Надявам се да радвам отбора и хората, които обичат волейбола”, коментира Николай Учиков след мача.

Франческо Кадеду: Не беше лесен мач, но знаехме, че ще е така! Вървим във възходяща посока

Снимки: NVL/Startphoto.bg

Мирослав Живков: След първия гейм спадна концентрацията
Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Снимки: Startphoto