Волейболистките на Левски с успешен старт на годината

Волейболистките на Левски направиха успешен старт на годината, след като момичетата на Петър Шопов се наложиха над Хектор (София) с 3:0 (25:15, 25:19, 25:23) в мач от 8-ия кръг на женската "Демакс" лига, игран тази вечер в зала "Левски София".

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Така "сините" записаха 5-а победа, като с 3 загуби и 14 точки заемат 4-ата позиция във временното класиране с 2 точки по-малко от третия Казанлък Волей, на който гостуват в следващия кръг на 3 февруари (петък). Хектор пък е на предпоследното 7-о място с едва 1 победа, 7 загуби и 3 точки, като следващата седмица са домакини на втория отбор на Марица - Марица 2022, в Драгоман.

Волейболистките на ЦСКА с убедителна победа във Варна

Левскарките спечелиха уверено първите 2 гейма срещу Хектор. В третата част гостенките дадоха по-голям отпор, но в крайна сметка Левски записа чиста победа.