Волейболистките на ЦСКА с убедителна победа във Варна

Волейболистките на ЦСКА започнаха с категорична победа втория полусезон в женската "Демакс" лига. Момичетата на Юлия Иванова и Тони Зетова не оставиха шанс на Варна ДКС, като при гостуването си се наложиха с 3:0 (25:18, 25:14, 25:18) в мач от 9-ия кръг на шампионата.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Така ЦСКА записа 6-та си победа, като с 2 загуби и 18 точки заема второ място във временното класиране. Варна ДКС пък допусна 6-а загуба, като с 2 победи и 6 точки се намира на 6-о място в подреждането. В следващия кръг ЦСКА приема шампиона Марица (Пловдив), докато варненки са гости на Славия. И двете срещи са в събота (4 февруари) от 16,00 часа.

Марица започна с бърза победа втория полусезон в "Демакс" лигата

"Червените" не срещнаха затруднения по пътя към победата. Срещата премина под пълната им доминация. ЦСКА показа много добро ниво на игра в защита, като рано вземаше аванс в геймовете. Единствено в третата част домакините от Варна ДКС стояха по-близо в резултата, но армейките не допуснаха изненади и се поздравиха с чистата победа.

Снимки: Startphoto