Дубълът на Черно море с категорична победа в Русе

Черно море II (Варна) се наложи с 3:0 в Русе над местния Локомотив. Двубоят е от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Дубълът на Черно море гостува в Русе

Марин Петков даде тон за успеха в 52-ата минута, когато стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира, вдигна се високо и влезе в ъгъла. Десетина минути по-късно Кристо Яначков проведе самостоятелен рейд, преодоля няколко футболисти на съперника и вкара втория гол.

Локо (Русе): Радостта да е за нас

В 77-ата минута Марин Петков овладя на дузпата центрирана топка и я шутира в мрежата за 0:3. Добримир Филипов от домакините удари съперник и беше отстранен с червен картон.