Черноморец (Балчик) удари Локо (Русе) и е на върха

Черноморец (Балчик) победи у дома Локомотив (Русе) с 2:0. Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. След този успех домакините оглави еднолично класирането преди утрешните мачове от кръга. Габриел Вулкано реализира и двете попадения.

Черноморец (Балчик): Да израстваме и да печелим

Черноморци владееха инициативата през целия мач. Алекс Наков, Джорджио Димитров и Никола Владев пропуснаха да открият резултата през първото полувреме. Малко преди края му пък гостите останаха с намален състав, защото техен футболист удари съперник при спряна игра и рефера го отстрани с червен картон. Натискът на тима от Балчик продължи и след почивката.

В Локомотив (Русе) не са отписали предварително мача в Балчик

Русенският страж изби центрирана топка и Вулкано я насочи в мрежата му в 68-ата минута.Той се разписа и в 75-ата, след прострелно подаване на Наков.