БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Лудогорец III подчини Черно море II накрая

Лудогорец III (Разград) спечели вкъщи с 2:1 срещу Черно море II (Варна). Двубоят е от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините владееха инициативата през целия мач. Опасности за гол имаше обаче и пред двете врати. Мрежите останаха сухи почти час.

Дубълът на Черно море очаква да се надиграва с Лудогорец III

Николай Трифонов откри за „моряците“ десетина минути след почивката. Четвърт час по-късно след пробив и пас на съотборник, Денис Кехайов изравни. В 88-ата минута рефера отсъди дузпа за нарушение срещу Тончо Георгиев и Йоан Йорданов я вкара за окончателното 2:1.