Рилци (Добрич) с изразителна победа в Русе

Рилци (Добрич) надигра Локомотив в Русе с 4:0. Двубоят е от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. С хеттрик за победа се отчете Мартин Кирилов.

Локо (Русе): Няма накъде да отстъпваме

Георги Георгиев обаче вкара единствения гол в първия час от мача. Това се случи в 13-ата минута, когато след удар на съотборник и рикошет, топката попадна у него и той я насочи в мрежата. Централният нападател Мартин Кирилов беше изведе очи в очи с вратаря и покачи на 2:0 в 60-ата минута. Той се разписа по същия начин и в 76-ата минута. Накрая се възползва и от центриране на Дейвид Венциславов – 4:0.