Какво е бъдещето на ЦСКА - София след оттеглянето на Гриша Ганчев - Филип Филипов и Стоян Орманджиев с отговорите

Светкавица излъга дубъла на Черно море

Светкавица (Търговище) надви Черно море II с 1:0 във Варна. Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Георги Георгиев осигури успеха в средата на второто полувреме. Съперниците проспаха първата част и пред двете врати нямаше нищо интересно. Домакините започнаха по-активно втората половина на мача. Петър Иванов и влезлия като резерва Кристо Яначков пропиляха по една възможност. Последният след това уцели и гредата. Гостите създадоха две суматохи и при втората падна гола. В оставащото време до края, варненци атакуваха, но усилията им бяха ялови – не сътвориха чисто голово положение.