Саяна с очакван успех в Стара Загора

Саяна (Хасково) победи Берое II с 3:1 в Стара Загора. Двубоят е от 18-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Още поне толкова пропуснаха да вкарат футболистите на Живко Желев. Ангел Здравчев беше изведен отляво, излъга вратаря и откри головата сметка на хасковския тим в средата на първото полувреме. Секунди преди почивката Ефе Али беше добре пласиран при суматоха и изпрати за втори път топката в старозагорската врата.

Саяна отива в Стара Загора за победата

Интригата се завърна, секунди след почивката, когато атака отляво завърши с попадение за дубъла на Берое. Всичко приключи в 57-ата минута, когато Христо Христов проби, излъга двама и подаде на Димитър Алексиев, който направи 1:3.