Саяна излъга Гигант

Саяна (Хасково) победи Гигант в Съединение с 1:0 и го свали от първото място. Двубоят е от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Христо Христов изпълни прецизно фаул от границата на наказателното поле и топката се укроти в мрежата за окончателното 0:1, секунди преди почивката.

Мечечиев: Съперникът е стойностен

Стана равностоен мач. Домакините започнаха оптимистично, но хасковския страж отрази два опасни удара с глава на Васил Василев. В 7-ата минута пък Ангел Здравчев тресна гредата на вратата на Гигант. Същото направи и Мусат Аурел в 25-ата минута, но пред отсрещната голлиния.

Живко Желев: Срещу първия е най-приятно

След почивката футболистите от Съединение натиснаха, заложиха на центрирания, които обаче не доведоха до нищо.