100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:5

Сокол отнесе дубъла на Берое

Сокол (Марково) спечели гостуването си на Берое II (Стара Загора) с 3:0. Двубоят е от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините можеха да загубят разгромно. Цветелин Петров и Станимир Марински пропуснаха да открият резултата още през първото полувреме.

Сокол (Марково): Отиваме в Стара Загора за нов успех

След почивката футболистите на Сокол материализираха превъзходството си. Виктор Панеков откри резултата в 70-ата минута след като получи топката от Петров зад старозагорската защита. Десетина минути по-късно Марински проби и подаде, а Николай Парнаров удвои. Марински асистира и за попадението на капитана Теодор Митрев, който преодоля вратаря и вкара третия гол.