Саяна удари здраво Димитровград

Саяна (Хасково) спечели у дома с 4:0 срещу едноименния тим на Димитровград в съседското дерби.Двубоят е от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Живко Желев: Победата е единствения приемлив вариант

Селекцията на Живко Желев можеше да вкара и още. Ангел Здравчв навърза няколко играчи на гостите и подаде на Васил Колев, който откри резултата в 19-ата минута. Десетина по-късно Христо Димитров удвои след асистенция на Митко Плахов.

От Димитровград: Мач за престиж

В 55-ата минута, Колев беше спрян с нарушение и капитана Тейнур Марем вкара дузпата. Влезлият като резерва Димитър Алексиев прехвърли димитровградския вратар за четвъртото попадение в 71-ата минута.