ФК Сливен пропусна да разгроми дубъла на Берое

В Сливен едноименния тим победи Берое II (Стара Загора) с 2:0. Двубоят е от 15-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Тотална доминация на домакините и отлична игра на вратаря на гостите Димитър Алтънов, който предотврати още три попадения. През по-голямата част от срещата, топката се разиграваше в половината на старозагорци. Иван Стоянов стреля, Алтънов изби, но след удара на Кристиян Стоилов стана 1:0 в 63-ата минута. Десетина по-късно, капитана Донислав Бозев получи топката от дълбочина и реализира второто попадение. Иван Стоянов, Иван Марев и Димитър Атанасов пропиляха отлични възможности за още голове във вратата на Берое. В средата на втората част, съдията вдигна червени картони на по един футболист от двата отбора за спречкване помежду им.