Арджеш с Райнов не успя да пребори Волунтари у дома

Отборът на Арджеш не успя да победи Волунтари в домакинството си от 14-тия кръг на румънската Суперлига. Срещата завърши при резултат 0:0, но домакините има за какво да съжаляват, след като изпуснаха дузпа. Българинът Мартин Райнов бе титуляр за своя тим, като остана 67 минути на терена, преди да бъде заменен от Антонио Яколиш.

Арджес получи дузпа в своя полза в 38-ата минута, но Пол Гарита не успя да отбележи от бялата точка. Френският нападател още повече развали впечатлението в 72-рата минута, когато получи втори жълт и червен картон и остави съотборниците си с човек по-малко на терена.

Това реми остави Арджеш на 9-ото място в таблицата със точки. Волунтари е със същия сбор точки, но е на 7-ото място заради по-добрата си голова разлика.