Черноморец (Бургас) изхвърли Карнобат от турнира за купата на АФЛ

Черноморец (Бургас) надви едноименния тим на Карнобат с 3:0 и продължава в следващия кръг на турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Заслужен успех на „акулите“. Селекцията на Георги Чиликов доминираше и можеше да бие по-изразително. Съперникът също имаше шансове поне за почетно попадение. Олджай Алиев даде тон за победата на бургазлии с шут от десетина метра, след около половин час игра. Стоян Кижев удвои с глава след центриране от фаул, малко преди почивката. Стоян Мантаров реализира третото попадение с глава след центриране от корнер, четвърт час преди края.