Гол в последната минута донесе точка на Сокол в Карнобат

Сокол (Марково) измъкна равенство при визитата си на Карнобат. Двубоят на стадиона в Карнобат приключи 1:1, а гостите отбелязаха в последната минута от редовното време на мача за равенството. Резултатът бе открит от Ивайло Стойчев в 35-та минута, който завърши по отличен начин пробив и подаване от Валентин Иванов, който в тази среща се изяви като нападател.

Равенството бе фиксирано в 90-та минута, когато Ангел Рахнев приключи с гол продължително разиграване и рикошет в пеналта на Карнобат. Сокол дели второто място с 16 точки с тима на Несебър. В следващия кръг е домакин на Загорец. След тази среща момчетата на Нено Ненов се открояват като отбора с най-много равенства до момента – 4.