Григор Долапчиев съсипа дубъла на Локо (Пловдив)

Черноморец (Бургас) победи у дома Локомотив II (Пловдив) с 4:0. Двубоят е от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Герой за „акулите“ е Григор Долапчиев, реализирал три от попаденията.

Слави Костенски: Трябва да сме максимално мобилизирани

Надмощието на бургазлии беше тотално, а и разгрома беше близо. Гостите обаче удържаха напъна на противника през първото полувреме. Веднага след почивката Павлин Чиликов откри резултата с глава. Само 12 минути се оказаха достатъчни на Долапчиев да запише хеттрик.

Централният нападател беше изведен сам срещу вратаря и го преодоля в 58-ата минута. В 65-ата реализира с глава след центриране от корнер. Голът му в 70-ата пък е копие на първия.