Крайни резултати в Шампионската лига

Изигра се нова порция мачове от втория кръг в груповата фаза на Шампионската лига. Двубоите предложиха някои изненади, но големите фаворити взеха своето.

Бенфика шокира Ювентус в Торино и отборът на Масимилиано Алегри е с две загуби след първите си два мача. В същата група Пари Сен Жермен имаше проблеми в Израел, но стигна до обрат и спечели срещу Макаби Хайфа. Манчестър Сити обърна Борусия (Дортмунд), въпреки че губеше до 80-ата минута, а Челси не успя да победи РБ Залцбург.

Ювентус допусна втора грешка и излизането му от групата е под въпрос. Този път "бианконерите" загубиха от Бенфика.

Бенфика съсече разколебания Ювентус, късметът и ВАР отново обърнаха гръб на торинци

Макаби Хайфа поведе на Пари Сен Жермен, но французите стигнаха до обрат, а трите им звезди в нападение се разписаха.

Атомното трио в атака донесе нова победа на ПСЖ

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Борусия (Дортмунд) и губеше до 80-ата минута, но въпреки това стигна до победата, а Ерлинг Холанд отново се разписа.

Холанд наказа бившия си отбор и донесе победата на Ман Сити

В другия мач от групата на Ман Сити ФК Копенхаген и Севиля не си вкараха гол и спечелиха първата си точка.

Челси допусна втора грешка, след като не успя да победи РБ Залцбург в Лондон. Това бе официалният дебют на Греъм Потър като треньор на "сините".

Залцбург вгорчи дебюта на Греъм Потър

В един от ранните мачове Милан победи Динамо (Загреб), който сензационно надви Челси в първия кръг.

Милан се справи с Динамо (Загреб) и поведе в своята група

Наполи постигна втора победа, след като се справи и с Рейнджърс.

Реал Мадрид се справи с РБ Лайпциг след два късни гола.

Реал Мадрид този път усети липсата на Бензема, но запази победната си серия

Във Варшава Шахтьор и Селтик завършиха наравно 1:1. Шотландците бяха по-добрият отбор, но пропуснаха възможностите си.