Домакинска издънка за АПОЕЛ и Костадинов

Отборът на АПОЕЛ (Никозия) продължава с колебливите изяви от началото на сезона в първенството на Кипър. Днес тимът допусна домакинска загуба с 0:1 от Арис (Лимасол) в срещата между двата тима от 3-ия кръг. Българският национал Георги Костадинов записа пълни 90 минути на терена.

Единственият гол в мача падна в 18-ата минута, а негов автор бе Кажу. След това домакините така е не успяха да организират някакъв по-сериозен натиск и отправиха едва един точен удар към вратата на съперника.

Така Арис си тръгна с трите точки от това гостуване и е с пълен актив от 9 на върха в класирането. АПОЕЛ остава с 4 точки на 6-ата позиция в таблицата.