Базел разгроми аматьори преди реванша с ЦСКА - София

Базел, който в четвъртък приема ЦСКА - София в реванш от плейофа на Лигата на конференциите, спечели с 5:0 гостуването си на аматьорския Алшвил в мач от 1/32-финалите за купата на Швейцария.

Още през първото полувреме футболистите на Алекс Фрай отбелязаха четири гола. Дариан Мал се отличи с хеттрик, а едно попадение добави Брадли Финк. След подновяването на играта Адам Салай оформи крайното 5:0.

Фрай заложи основно на резервни футболисти.

Базел загуби от ЦСКА - София в първата среща с 0:1. Реваншът е в четвъртък от 20:00 часа на стадион „Санкт Якоб-Парк“.

Снимки: fcb.ch