Продължава италианската фиеста в Торонто

Новите италиански попълнения на Торонто продължават да носят отбора на гърба си. Доскорошният капитан на Дженоа – Доменико Кришито и привлеченият от Ювентус халф Федерико Бернардески се разписаха за канадците при домакинското равенство 2:2 с Ню Инглънд Революшън в двубой от Мейджър Лийг Сокър.

Именно Бернардески откри резултата в 31-вата минута, когато беше точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Кристиан Макун срещу Айо Акинола. Това беше четвърти гол за италианския национал в едва пет мача в МЛС. Освен това той бележи във всяко домакинство на тима, откакто носи неговия екип. „Революционерите“ обаче постигнаха пълен обрат с две попадения. Томи Макнамара беше точен отблизо в 37-ата минута, а в 48-ата Джъстин Реникс вкара с шут по земя от малък ъгъл. Все пак домакините избегнаха загубата в 75-ата минута, когато Кришито отбеляза дебютния си гол за тях с невероятно воле от извън наказателното поле.

Със своите 30 точки Торонто е на 11-ата позиция в класирането на Източната конференция, където Ню Инглънд е на 6-ото място с 34 пункта.