Силен дебют за Бернардески и Инсиние в МЛС

Италианските национали Федерико Бернардески и Лоренцо Инсиние записаха силен дебют за новия си тим Торонто, който разби гостуващия Шарлът с 4:0 в двубоя помежду им в Мейджър Лийг Сокър от изминалата нощ.

Домакините поведоха още в 4-ата минута след рикошет в тялото на халфа им Джонатан Осорио. Шест минути по-късно Бернардески центрира от корнер, а Майкъл Брадли с глава удвои преднината на отбора. В 31-ата минута доскорошният футболист на Ювентус също се разписа със силен шут от голямо разстояние. В добавеното време на първата част Инсиние пусна пас с пета към Брадли, който завърши атаката по прекрасен начин за второто си попадение в двубоя. На почивката Бернардески и бившият капитан на Наполи бяха заменени, а резултатът остана непроменен въпреки червения картон за гостите в 65-ата минута, който беше показан на някогашния защитник на Лестър Кристиан Фукс.

Дори и след този успех, Торонто остава на предпоследното 13-о място в Източната конференция на МЛС с актив от 22 точки, а Шарлът е на 8-ата позиция в нея с 26 спечелени пункта.