Бетис и Марсилия си размениха късни голове, но не излъчиха победител

Отборите на Бетис и Марсилия не излъчиха победител в приятелския мач помежду си, игран на стадион "Техник" в Честърфийлд, Англия. Срещата завърши 1:1 след късна драма.

След като цял мач двата тима не можеха да си отбележат гол, те оставиха развръзката за последните минути на двубоя. Марсилия откри резултата с попадение на Аркадиуш Милик в 87-ата минута, но Бетис се добра до равенството 1:1 с гол на Родри в 90-ата минута.

Така Бетис продължава без успех от началото на лятото. Следващата проверка на испанците е с Брентфорд на 30 юли.

Марсилия пък прекъсна лошата си серия от загуби в контролите след пораженията от Норич (0:3) и Мидълзбро (0:2). Сега за французите предстои среща с Милан на 31 юли.