Левски (Левски) удари Партизан

Едноименният отбор на град Левски победи гостуващия му Партизан (Червен бряг) с 5:2 в приятелска среща. Червенобрежкият тим започна вихрено и доминираше до 20-ата минута. В 3-ата минута двойна отлична намеса на вратаря на домакините, отразил последователни удари на Дилян Димитров и Калоян Тодоров. 120 секунди по-късно Калоян Тодоров излезе сам срещу вратаря, стреля, стража изби, но след добавката на Христо Димов резултата беше открит. След още толкова време играещия треньор Любомир Иванов изведе Калоян Тодоров очи в очи с вратаря и стана 0:2. После Димов и Милен Тонев пропуснаха по едно положение. Обратът стана факт с попадения в 20-а, 25-а и 34-ата минута на Павел Челестинов. За първото помогна и суетенето на Борислав Иванов, който спря да играе и младия нападател се възползва. До почивката левскарите имаха още няколко шанса за гол. В началото на втората част Любомир Иванов върна топката към младия червенобрежки вратар, който обаче не уцели кълбото и то се търкулна в мрежата му. Гостите не се предадоха, но Атанас Атанасов и Тонев проиграха добри възможности. Левскарският страж Васил Тодоров спаси удари на Калоян Тодоров и Тонев. Захари Иванов от домакините пък не вкара пред празната врата. Антонио Иванджиков оформи окончателното 5:2 в 81-ата минута.