Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Левски (Левски) и Вихър не си вкараха гол

Едноименният тим на град Левски и Вихър (Славяново) завършиха 0:0 в приятелска среща пред стотина зрител на стадион „Белите орли“ в Плевен. Славяновският тим повече владееше толката, съперника му разчиташе на контраатаки. Вихърци не се възпозваха от възможностите си да дръпнат в резултата през първото полувреме. Левскарският страж Васил Тодоров спаси дузпа на Цветан Петров в 20-ата минута. Четвърт час по-късно Янислав Иванов тресна гредата на Левски. Съотборникът му Християн Петков пропиля няколко добри възможности. Теодор Тодоров също опази вратата на Вихър. След почивката Благовест Ленков на два пъти не успя да надиграе вратаря на Левски. Един неуспешен опит направи и Янислав Иванов. И двата удара от фаулове на Милен Тодоров бяха спасени от другия вратар на левскарите.