Партизан надви Ювентус (Малчика)

Партизан (Червен бряг) спечели с 3:2 срещу Ювентус (Малчика) в приятелска среща. Стана интересен двубой. Началото беше интригуващо. Христо Димов, Тихомир Динев и на два пъти Калоян Тодоров пропуснаха да вкарат за червенобрежкия тим. Пред отсрещната врата Станислав Антонов предотврати сигурни попадения във вратата си на Мартин Милков. Въпреки тези положения до почивката гол не падна. Четвърт час след нея Михаил Милчев центрира, играещия треньор Любомир Иванов стреля, топката с насочи извън вратата, но Георги Петков я отклони с глава в мрежата на Ювентус. В 67-ата минута Милков се възползва от пас на Александър Младенов и изравни резултата. Десетина минути по-късно капитана Валентин Антонов направи обрата факт след асистенция на Кристиян Марков. Партизан изкова успеха в последните 8 минути. Първо Станислав Антонов изравни след двойно подаване с Любомир Иванов. Секунди преди края Илиян Иванов се разписа отблизо след пас на Дилян Димитров. Калоян Тодоров, Георги Петков и Тихомир Динев уцелиха гредите през втората част.