Вихър победи Партизан в контрола с осем гола

Вихър (Славяново) надви гостуващия му Партизан (Червен бряг) с 5:3 в приятелска среща. Тони Паликрушев откри резултата в полза на домакините, четвърт час след началния съдийски сигнал. Десетина минути по-късно Христиан Петков удвои. Христо Димов върна интригата с попадение в 30-ата минута. Христиан Петков обаче върна съотношението от два гола с ново попадение, малко преди почивката. Няколко минути след нея, Кристиян Григоров пропусна да направи 4:1 от дузпа. Това обаче стори Калин Иванов в 58-ата минута. Малко след това Георги Петков вкара втори гол за червенобрежкия тим. Янислав Иванов обаче реализира за 5:2 в 70-ата минута. Десетина минути преди края Петьо Славчев също се разписа във вратата на Вихър.