Заслужена победа за Чавдар (Етрополе)

Чавдар (Етрополе) спечели с 2:1 гостуването си на Рилски спортист (Самоков). Двубоят е от 37-ия кръг на Югозападната Трета лига. Напълно заслужен успех за селекцията на Йордан Юруков с оглед събитията на терена. Футболистите му контролираха всичко, можеха да бият по-изразително. Противно на крайния резултат обаче, топката първо спря в мрежата зад Димитър Пангев. Там я насочи Петков Петков в 50-ата минута. Радостта на домакините беше за кратко. В 55-ата Андон Гущеров завърши самостоятелен пробив с попадение. Той уцели и гредата четвърт час по-късно. Георги Маджаров реализира с глава победното попадение след центриране на съотборник в 76-ата минута. Още голови възможностите създадоха чавдарци.