Рилски спортист не пожали Левски (Чепинци)

Рилски спортист стигна до очаквана победа с 5:2 у дома над аутсайдера Левски (Чепинци) в мач от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига. Петко Петков даде аванс на домакините в 5-ата минута, а само 2 по-късно Марио Геров върна равенството (7’). До края на полувремето Ивайло Захариев направи 2:1 в полза на домакините от дузпа (21’). Останалите голове паднаха през втората част, когато нов гол от дузпа, този път на Петко Петков (58’), покачи до 3:1, а Мартин Динов реализира четвърти гол за своя отбор. В 73-ата минута отново Марио Геров бе точен за Рилски и вкара второто попадение за гостите. Минута преди края Тихомир Крумов оформи крайното 5:2 (89’).

С тази победа тимът от Самоков вече е на 10-ото място с 46 точки. Левски (Чепинци) от своя страна продължава с катастрофалното си представяне и все още няма победа в първенството, като има едва 3 точки от 3 равенства. Тимът има само 15 гола вкарани през тази кампания и цели 116 допуснати.