100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Чавдар (Етрополе) се доближи до второто място след победа над Ботев (Ихтиман)

Чавдар (Етрополе) продължи с перфектното си представяне и постигна нова победа. В 36-ия кръг на Югозападната Трета лига тимът на Йордан Юруков се наложи с 3:0 като домакин над Ботев (Ихтиман). И трите попадения паднаха през втората част, когато първо Андон Гущеров беше точен (55’), а след това Георги Маджаров (74’) и Мартин Кръстев (93’) оформиха крайния резултат.

С тази победа Чавдар се доближава още повече до втория Витоша (Бистрица), който загуби у дома срещу дибъла на Септември (София). “Тигрите” са със 75 точки, а отборът от Етрополе е със 74, с колкото е и четвъртият Кюстендил. Ботев (Ихтиман) от своя страна записва втора поредна загуба и е 15-ти с 40 пункта.