Рилци и Волов не излъчиха победител

1:1 завършиха в Добрич местния Рилци и Волов (Шумен). Двубоят е от 25-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана безкомпромисна битка. Най-интересни бяха последните 20 минути. Първо Дейвид Венциславов вкара топката в шуменската врата, но попадението не беше зачетено. Той пропусна в друга ситуация сам срещу вратаря. Същото стори и Георги Георгиев. Десетина минути преди края капитана Симеон Савов откри резултата с глава след центриране от фаул. В 89-ата минута Георги Георгиев шутира, Стефан Петков изби, Венциславов нанесе втори удар, но шуменски защитник изби, а Диан Минчев не уцели вратата. Секунди преди края Венциславов премина между двама бранители и изравни резултата.