100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Локомотив (Мездра) подчини адаша си от Дряново

Локомотив (Мездра) надигра у дома Локомотив (Дряново) с 3:1. Двубоят е от 31-ия кръг на Северозападна Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите първи стигнаха до попадение. Реализира го Стивън Манолов в средата на първото полувреме, когато защитата на домакините се засуети. Интересни моменти имаше в последните минути преди почивката. Първо Ваньо Иванов завърши самостоятелен пробив с изравнителен гол в 42-ата минути. 120 секунди по-късно Иван Аспарухов тресна гредата. След това Митко Милчев изпълни дузпа, но дряновския страж спаси.

Пълна мобилизация в Локо (Мездра)

Селекцита на Диян Попов изкова успеха в средата на втората част. Михаил Иванов стреля неспасяемо от 25 метра за 2:1. Същото стори 120 секунди по-късно и Аспарухов, но от границата на наказателното поле. Това беше първото попадение в кариерата на младия състезател в мъжкия футбол. Накрая Ваньо Иванов пропусна да се разпише отблизо.