Пет гола, хеттрик, три дузпи и победа за Ювентус (Малчика)

Ювентус (Малчика) спечели с 3:2 срещу гостуващия му Локомотив (Мездра). Двубоят е от 30-ия кръг на Северозападна Трета лига. Получи се безкомпромисна битка, гарнирана с хеттрик и три дузпи. Герой за домакините е Александър Скорчев, реализирал и трите им попадения.

Ювентус (Малчика) излиза за задължителна победа

Топката обаче спря първо в мрежата зад Иван Николов. Там я насочи с глава Ваньо Иванов след центриране от фаул. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Инфарктни бяха 8 минути в началото на втората част. Първо в 50-ата Скорчев беше фаулиран и сам вкара дузпата.

Локо (Мездра) ще затвърждава добрите игри

Той направи обрата пълен в 56-ата когато се възползва от центриране на Тодор Тодоров. 120 секунди по-късно съотборника му Кристиан Аначков игра с ръка и Митко Милчев изравни след прецизно изпълнена дузпа. Всичко приключи десетина минути преди края, когато влезлия като резерва Александър Младенов беше фаулиран и Скорчев реализира дузпата – 3:2.