Очаквайте в 17:00 - Женско футболно първенство: Пълдин - Локомотив (Стара Загора)

Вихър обърна Локомотив в Дряново

Вихър (Славяново) се наложи с 4:2 в Дряново над Локомотив в среща от 30-ия кръг на Северозападната Трета лига. Взривно начало за домакините, които проведоха светкавична контраатаки и откриха резултата в 46-ата секунда, чрез Денис Дачев. Гостите бързо взеха инициативата и достигнаха до пълен обрат. Капитанът Цветан Петров центрира от корнер и Светослав Кръстев изравни с глава. После Благовест Ленков даде пас и Йоан Петков вкара отблизо.

Във Вихър най-важна е мобилизацията

Той се разписа още веднъж, когато прехвърли дряновския страж с удар от границата на наказателното поле. В 55-ата минута Ленков уцели гредата. Капитанът на домакините върна интригата със силен удар отблизо под гредата в средата на второто полувреме. Точка на спора постави влезлия като резерва Кристиян Тафраджийски след подаване на Калин Иванов. Още голови възможности имаха гостите. Дебют за Локомотив направи Димитър Колев, роден 2007 година.