Локо (Мездра) удари Етър II

Локомотив (Мездра) надигра с 5:2 у дома втория отбор на Етър (Велико Търново). Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападна Трета лига. Капитанът Николай Ганчев откри резултата от фаул в 9-ата минута. 20 минути по-късно Деян Иванов удвои след самостоятелен пробив.

Локо (Мездра): Етър II е млад и добре подготвен отбор

В 42-ата минута Александър Гугучков върна интригата след асистенция на Даниел-Виктор Кънчев. Футболистите вече мислеха за почивка, когато Пламен Венелинов подаде и Михаил Иванов вкара трети гол за „железничарите“. Малките „боляри“ не се предадоха. В 55-ата минута Кънчев тресна гредата, топката се върна на терена, където влезлия като резерва Калоян Ненчев намали на 3:2.

Етър II потегля с настроение за Мездра

Секунди по-късно обаче резервата Антонио Йорданов прехвърли по диагонала търновския страж и топката за четвърти път спря в мрежата му. Десените минути преди края Венелинов стреля неспасяемо от далечна дистанция – 5:2.