Треньор на вратари измъчи Янтра (ПТ)

Янтра измъкна 3:2 в Полски Тръмбеш срещу Локомотив (Дряново) в среща от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините взеха трите точки едва в последните секунди. Герой за гостите беше пазилия вратата им в този мач Стойчо Ганчев, който от доста време е треньор на вратари. Локомотивци изиграха първото полувреме по-добре от домакините. Доказателството е резултата с двете попадения на Денис Дачев в 15-а и 20-ата минута. Напъните на футболистите от Янтра не доведоха до нищо през първото полувреме. След почивката обаче отбора на Полски Тръмбеш доминираше. Янислав Илиев и Николай Иванов възстановиха равенството. Стойчо Ганчев обаче не позволи на излизалите срещу него Тони Маречков, Любомир Генчев и влезлия като резерва Антониян Харалампиев да му вкарат гол. Това обаче направи Иван Иванов в последните секунди на мача за окончателното 3:2.