Янтра (ПТ) разгроми дубъла на Етър

Янтра надигра в Полски Тръмбеш втория отбор на Етър (Велико Търново) с 5:0. Двубоят е от 27-ия кръг на Северозападна Трета лига. Негов герой стана Любомир Генчев, реализирал четири пъти за домакините. Резултатът е показателен за съотношението на силите на терена. Още в началните 5 минути футболистите на Янтра пропиляха три голови възможности. Лидерът им Тихомир Антонов даде тон за успеха с попадението си в 25-ата минута. В 41-ата Тони Маречков беше спрян с нарушение и Генчев вкара дузпата. Той направи преднината класическа, секунди преди почивката. В средата на втората част пък вкара още два пъти. Още положения имаха футболистите на Петър Кръстев. Малките „боляри“ проведоха атаки, но липсваше завършващия удар.