Етър II срази Вихър за половин час

Вторият отбор на Етър надви Вихър (Славяново) с 3:2 във Велико Търново. Двубоят е от 28-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините вкараха три пъти за половин час, а след почивката си отбелязаха автогол.

Дубълът на Етър излиза да бие Вихър

Още при първата им атака Ерик Костов центрира и Даниел-Виктор Кънчев стреля неспасяемо от дузпата в 50 секунда. Десетина минути по-късно Александър Гугучков изведе Мартин Ангелов и стана 2:0. Той се разписа и в 29-ата минута, когато му подаде Кънчев. Последният беше фаулиран в 40-ата минута, но рефера не отсъди дузпа. Гостите изравниха играта през втората част.

Вихър очаква интересен двубой във Велико Търново

Селекцията на Николай Катъров заигра по-прибрано. Този път съдията не даде дузпа за Вихър. След центриране в 71-ата минута Север Алиев си вкара автогол. Секунди преди края Калин Иванов прехвърли търновския вратар за окончателното 3:2.